#12674 | 2018-12-05 Warszawa, Poland

Programista .NET Fullstack

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowość
Typ projektu: Rozwój aplikacji + utrzymanie
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta
Podróże służbowe: Brak
Wynagrodzenie: do 130 zł netto + vat/h
Współpraca typu: B2B
Długość projektu: 12 m-cy + przedłużenia

ZADANIA:

  • Projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu GUI (WinForms jak i w mniejszym stopniu web), integracji między aplikacjami oraz automatyzacji procesów CI/CD
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych
  • Dokumentowanie prac programistycznych

WYMAGANIA:

  • Znajomość programowania w .NET w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika
  • Znajomość metodyk projektowania systemów
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, WinForms, Angular2/4, WCF, SQL, HTML5
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, Powershell
  • Umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD
  • Doświadczenie w pracy metodyką Agile

MILE WIDZIANE:

  • Potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji
  • Certyfikaty MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications
  • Doświadczenie w realizacji projektów w C++
  • Doświadczenie w realizacji interfejsów z wykorzystaniem systemów kolejkowych
  • Znajomość interfejsów REST
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż

Start: ASAP
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Typ projektu: Praca na zlecenie

Project gesloten

Helaas, voor dit project zoeken wij geen kandidaten meer.

Klik op "Beschikbare projecten" om de lijst van actuele projecten te bekijken.

Bent u een klant die op zoek is naar dit profiel, gebruik dan het formulier "Bekijk het cv van een IT professional" op onze andere website.

Vacature alert aanmaken?

Popupagent

Wil jij graag op de hoogte gehouden worden van onze nieuwe vacatures? Meld je dan aan voor onze (gratis) job agent.